Стоимость работ может меняться, в зависимости от конкретных задач. Закажите бесплатную консультацию или позвоните нам и мы обсудим с Вами все детали.

Стоимость работ может меняться, в зависимости от конкретных задач. Закажите бесплатную консультацию
или позвоните нам и мы обсудим с Вами все детали.

М'яка покрівля у Дніпрі

Поточний ремонт м'якої покрівлі в один шар із підготовкою 80-120 грн за м.кв.
Капітальний ремонт м'якої покрівлі в 2 шари 180-250 грн за м.кв.
Влаштування м'якої покрівлі на новій будівлі з утепленням  от 400 грн за м.кв.
  

М'яка покрівля в Дніпрі
євроруберойдом широко використовується при капітальних та поточних ремонтах, а також влаштуванні нових схильних покрівель з кутом нахилу від 30 до 150 . Існує кілька видів м'яка покрівля в Дніпрі, які включають великий вибір гідроізоляційних матеріалів. Матеріали складаються з негниючих синтетичних (поліестр) та скловолокнистих (склотлот) основ. Наплавлення матеріалу відбувається із використанням газополум'яних пальників.

М'яка покрівля в Дніпрі (капітальний ремонт), включає повне зняття старого покриття, улаштування вирівнюючої стяжки, нанесення бітумного праймера і наплавлення нижнього та верхнього шарів євроруберойду. Для усунення пароутворення під "покрівельним пирогом" на покрівлю встановлюються аератори.

М'яка покрівля в Дніпрі (поточний ремонт), включає часткове усунення пошкоджених ділянок, згладжування нерівностей і наплавлення в 1-2 шари, залежно від стану покрівлі. Рекомендується встановлення аераторів.


На сьогоднішній день в пристроях плоских покрівель, все більшу частку ринку починають займати ПВХ мембрани, мастичні і наливні покрівлі. Але при всьому, величезному виборі покрівельних матеріалів і технологій, слід не забувати, що пристрій м'якої покрівлі в Дніпрі євроруберойдом, можна застосовувати на абсолютно будь-яких типах плоских покрівель, тоді як ПВХ мембрана використовується на покрівлях, що мають повний цикл відведення води і не застосовується для часткового ремонту.
Замовивши улаштування або ремонт м'яка покрівля в Дніпрі євроруберойдом у нашій компанії, Ви гарантовано отримуєте максимальний результат за прийнятні гроші. Наші фахівці зможуть виявити причини протікання, оберуть необхідну технологію та матеріал, якісно та швидко зроблять ремонт вже існуючої м'яка покрівля в Дніпрі або влаштування нової.

М'яка покрівля в Дніпрі має дуже високі теплоізоляційні та звукоізоляційні технічні характеристики, відмінні протигрибкові та антикорозійні дані. Завдяки цим характеристикам, покрівля наплавлена ​​евроорубероидом, відмінно підходить для експлуатованих та неексплуатованих будівель, а також приватних будівель та покрівель на багатоквартирних будинках.

Технологія виконання укладання м'яка покрівля у Дніпрі прямопропорційна виду матеріалу, експлуатаційним властивостям покрівлі та конфігурації основи. Докладніше про це можна прочитати у розділі "статті".

.
Якщо Ви хочете придбати Євроруберойд, переглянути асортимент покрівельного матеріалу, дізнатися про його характеристики - відвідайте наш  ІНТЕРНЕТ- МАГАЗИН.