Стоимость работ может меняться, в зависимости от конкретных задач. Закажите бесплатную консультацию или позвоните нам и мы обсудим с Вами все детали.

Стоимость работ может меняться, в зависимости от конкретных задач. Закажите бесплатную консультацию
или позвоните нам и мы обсудим с Вами все детали.

                                Покрівля шифером в Дніпрі 

Заміна старої покрівлі на нову з шиферу без демонтажу решетування 100-120 грн за м.кв.
Покрівля шифером на новому будинку
от 180 гривен за м.кв.
 Увага!!! Докладніше ознайомитися з цінами на покрівлю металочерепицею, використовувані матеріали та види робіт Ви можете тут >>> "покрівля шифером ціна"

Фахівці нашої компанії швидко та якісно виконають будь-які покрівельні роботи шифером в Дніпрі.

- Монтаж нової покрівлі із шиферу
- Заміна шиферу у Дніпрі на новий
       - Вибіркова заміна проблемних листів

- Монтаж комплектуючих
              - Підшивка звису на шиферних покрівлях
                           - Фарбування шиферу
                                                                          - Покрівля шифером Дніпро по готовому решетуванню


 

Покрівля шифером у Дніпрі — недорога, легка в монтажі та одна з найвідоміших покрівельних систем. Азбестоцементний шифер дешевше, ніж черепиця або жерсть у кілька разів. Крім того, шифер має низьку теплопровідність, високу морозостійкість, стійкий до несприятливих впливів зовнішнього середовища. Шифер у Дніпрі легко піддається механічній обробці.

Азбестоцементні листи отримують формуванням суміші, що складається з портландцементу, азбесту та води, з подальшим затвердінням. Тонкі волокна азбесту, рівномірно розподілені в цементі, утворюють армуючу сітку, що істотно підвищує його міцність при розтягуванні, і ударну в'язкість.


Сучасні азбестоцементні покрівельні листи для підвищення їх декоративних властивостей та збільшення терміну служби – фарбують. Фарбування шифер в Дніпрі проводиться спеціальними акриловими фарбами по шиферу з різноманітною гамою кольорів. Фарба, якою покривають готові листи шифер у Дніпрі, утворює захисний шар, що захищає матеріал від руйнування, знижує його водопоглинання та підвищує морозостійкість. Захисний шар фарби зменшує обсяг виділень азбесту в навколишнє повітряне середовище і збільшує термін служби шиферу в 1,5-2 рази.

Мінусом покрівля шифер у Дніпрі є неможливість монтажу на покрівлях складних форм та округлих будівлях. Крихкість матеріалу і його не повна прилягання лист до листа, додають клопоту в зимову пору року, особливо при сильному вітрі та хуртовини. У таку погоду не виключено задування снігу в щілини на нахлестах хвиль та листів. При монтажі шиферу в Дніпрі краще виконати пристрій гідроізоляції під покрівлею. У всьому іншому покрівля шифером у Дніпрі, є найдешевшою і найдоступнішою з наявних на сьогоднішній день.

Заміна шиферу в Дніпрі проводиться шляхом демонтажу старого шиферу, часткового ремонту решетування та монтажу нового шиферу. Ремонт таких покрівель проводиться будь-якої пори року.

Якщо Ви хочете придбати шифер в Дніпрі, переглянути асортимент покрівельного матеріалу, дізнатися про його характеристики - відвідайте наш ІНТЕРНЕТ- МАГАЗИН