Стоимость работ может меняться, в зависимости от конкретных задач. Закажите бесплатную консультацию или позвоните нам и мы обсудим с Вами все детали.

Стоимость работ может меняться, в зависимости от конкретных задач. Закажите бесплатную консультацию
или позвоните нам и мы обсудим с Вами все детали.

Покрівля ондуліном у Дніпрі

Покрівля ондуліном у Дніпрі

Заміна старої покрівлі на покрівлю ондуліном от 180 грн м..кв.
Покрівля ондуліном на новому будинку
от 300 грн м.кв.

Увага!!! Детальніше ознайомитися з цінами на покрівлю металочерепицею, використовувані матеріали та види робіт
 Ви можете тут>>> "кровля ондулином ціна"

Ондулін Дніпро - легкий покрівельний та облицювальний матеріал, що випускається французькою фірмою ONDULINE вже більше 50 років.
Ондулін Дніпро виробляється на шести фабриках у різних країнах, а використовується більш ніж у 100 країнах світу на всіх континентах..

Фахівці нашої компанії якісно виконають крівля ондуліном Дніпро.

-заміна старої покрівлі з шиферу, черепиці на ондулін Дніпро
- повна заміна покрівлі зі зміною конфігурації
- влаштування нової покрівлі ондулін Дніпро
- підшивка звису покрівлі на ондулінових покрівлях
- будову водостічних систем на ондулінових покрівлях

Ондулін у Дніпрі виробляється шляхом насичення органічних волокон бітумом за високої температури та тиску. До складу також входять мінеральні наповнювачі, гума та мінеральні пігменти. Важлива особливість ондулін Дніпро – можливість укладання листів поверх існуючої покрівлі без її розбирання. Також листи ондуліну добре згинаються вздовж хвилі. При радіусі кривизни від 5 метрів їх можна укладати на криволінійні поверхні. Листи ондуліну можуть використовуватися не тільки на покрівлі, але і при облицювання вертикальних поверхонь.

Ондулін Дніпрі – досить стійкий до різних кліматичних умов. Покрівля з ондуліну здатна витримувати значне снігове навантаження при правильно виконаній решетуванні.

Покрівля ондуліном Дніпро є напевно, найсуперечливішою покрівлею на сьогоднішній день. З одного боку – відмінний, легкий, красивий матеріал, відносно дешевий, як у покрівельному пирозі, так і в монтажі. З іншого боку в цьому "пухнастому" матеріалі використовується бітум (по суті, перероблена нафта), який ніколи не був, і не буде довговічним матеріалом. Не беруся судити, але з власного досвіду скажу - ондулін Дніпро дійсно суперечливий, але покрівля ондуліном Дніпро, зроблені нами, тільки одного разу повелася не дуже добре. У неї почало вести кути... Але там був неякісний ондулін Дніпро турецького виробництва. В усьому іншому, хоч і великий скептик цього матеріалу - це надійний і добротний матеріал. Остання, зроблена нами покрівля ондуліном Дніпро у 2011 р., взагалі змінила моє уявлення про матеріал. Мансарда 260 м2, виявилася абсолютно тихою при дощі, ондулін Дніпро чудово виглядає на покрівлі, а ціна матеріалів і робіт, позитивно позначилася на настрої замовника. Вибір за вами..
                                                                                                
Якщо Ви хочете придбати ондулін  Дніпро, переглянути асортимент покрівельного матеріалу, дізнатися про його характеристики - відвідайте наш ІНТЕРНЕТ- МАГАЗИН.