Стоимость работ может меняться, в зависимости от конкретных задач. Закажите бесплатную консультацию или позвоните нам и мы обсудим с Вами все детали.

Стоимость работ может меняться, в зависимости от конкретных задач. Закажите бесплатную консультацию
или позвоните нам и мы обсудим с Вами все детали.

Покрівля бітумною черепицею у Дніпрі
 
Заміна старої покрівлі на покрівлю бітумною черепицею от 350 грн м.кв.
Покрівля бітумною черепицею на новому будинку от 650 грн м.кв.

Увага!!
! Докладніше ознайомитися з цінами на покрівлю з бітумної черепиці, використовувані матеріали та види робіт Ви можете тут >>> "покрівля з бітумної черепиці ціна"

Наша компанія більше 5 років займається покрівля бітумною черепицею в Дніпрі. Звернувшись до нас, Ви отримаєте повний спектр послуг для роботи з Вашою покрівлею. Розрахунок, доставка матеріалів, монтаж покрівлі бітумною черепицею, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

 

Фахівці нашої компанії виконають:

- Монтаж мауерлату
- Влаштування кроквяної системи
- Влаштування гідроізоляції
- Монтаж решетування\OSB
- Укладання підкладочного килима
- Монтаж бітумної черепиці у Дніпрі
- Підшивання звісу покрівлі
- Мотаж водостічної системи
- Монтаж мансардного вікна
Бітумна черепиця в Дніпрі дає покупцеві величезний вибір кольорів і форм. Простий монтаж та можливість застосування гнучкої черепиці на покрівлях будь-якого рівня складності робить бітумну черепицю одним із лідерів на ринку покрівельних матеріалів у Дніпрі. Гнучку черепицю можна використовувати навіть на вертикальних ділянках покрівлі або фасаду!Основою бітумна черепиця в Дніпрі є склополотно, на верхню частину наносяться кольорові кам'яні гранули, а на нижню частину – бітумний клейовий шар, який забезпечує суцільну гідроізоляцію вашого даху.

Бітумна черепиця у Дніпрі надійно захищає дах від зовнішніх впливів, при монтажі плитки наклеюються одна на одну, що забезпечує подвійний шар гідроізоляції. Бітумна черепиця в Дніпрі не продувається вітром, стійка до впливу вогню, корозії, грибків, моху, хімічних речовин, гниття, під час дощу або граду покрівля з гнучкої черепиці забезпечує відмінну звукоізоляцію.


  

Бітумна черепиця у Дніпрі використовується на покрівлях абсолютно будь-яких форм та конфігурацій. У нашому місті зустрічаються будівлі напівкруглих форм, де покрівля плавно переходить у фасад і є одним цілим. Для влаштування ендових, торцевих ділянок та ковзанах не потрібне замовлення окремих металевих планок.

Покрівля бітумною черепицею в Дніпрі - ідеальна для заміського котеджу, а також для мансарди будь-якого типу. Використовуючи черепицю на мансарді - Ви отримаєте повний комфорт і затишок, за рахунок відмінної шумоізоляції під час дощу.

                                                                                    

Якщо Ви хочете придбати бітумна черепиця в Дніпрі, переглянути асортимент покрівельного матеріалу, дізнатися про його характеристики - відвідайте наш  ІНТЕРНЕТ- МАГАЗИН

 

статті на тему покрівля бітумною черепицею у Дніпрі